Söz Nişan Pastaları

Söz evlilik yolunda atılan ilk adımdır. Ardından yapılan nişan ile taçlanır ve son olarak düğün ile sevenler birbirine kavuşur. Evlilik yolunda ilerlerken her dönemin kendine göre güzel yanları bulunur. İlk olarak yapılan söz ve nişan için birtakım hazırlıklar yapılır. Bu hazırlıklardan birisi de söz nişan pastası seçimidir. İki partner için belki de sadece bir kez yaşanacak olan bu özel günün pastası da özel olmalıdır.

Söz nişan pastası için sitemizde bulunan butik pasta kategorisinden söz- nişan seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır. Sayfada birbirinden farklı uygun fiyatlı tek ya da iki katlı olarak pastalar bulunmaktadır. Görünümleri kadar tatları da muhteşem olan bu pastalardan istediğiniz sipariş verebilirsiniz. Özel gün kutlaması için yapılan hazırlıklar yeterince yoğun olduğu için pastanızı online sipariş vermek size çok zaman kazandıracaktır.

Pastanız için değişik fikirleriniz var ise bu isteklerinizi iletişim numaramızdan bize ulaşarak bildirebilirsiniz. Davete katılacak kişi sayısına göre pastanızı 15- 20- 25- 30- 35- 40- 45- 50 kişilik olarak sipariş edebilirsiniz. Küçük çiçek detaylı konsept, beyaz çiçekler minimal pasta, renkli güller konsept pasta, prenses model taç pasta söz nişan pastalarından sadece birkaçıdır. Pasta modellerini inceleyerek istediğiniz pasta için sipariş formunu doldurmalısınız.

Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, teslim edilecek adresi, teslim tarih ve saati, ürünün içeriği ve son olarak da pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz mesajı belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişinizin söz ve nişan gününde hazır olması için en az 2 gün öncesinden sipariş vermelisiniz.

Söz nişan pastaları özel tasarım pastalardır. Bu özel günlerde en çok dikkat çeken olaylardan birisi pastanın kesilme anıdır. Fotoğraf karelerine yansıyan bu özel anın pastasının da mükemmel olması gerekmektedir. Bu nedenle pasta konusunda farklı tasarımlar isterseniz bu isteklerinizi bize bildirebilir ve sizin için pasta üretimi yapabiliriz. Pastanın içeriğine de siz karar verebilirsiniz. Gün sizin gününüz ve sizin istekleriniz bizim için önemlidir.

Pastanın görüntüsü kadar tadının da iyi olması gerekmektedir. Tadı bozuk ve bayat pastaların misafirlere ikram edilmesi hoş olmaz. Bu nedenle bizler sipariş gününde pastalarımızı hazırlamakta ve en taze hali ile kapınıza kadar getirmekteyiz. Kargomuz ücretsizdir. İstanbul’un her ilçesine hizmet vermekteyiz.

Pasta modellerimiz söz nişan pastaları ile sınırlı değildir. Doğum günleri yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günler için de farklı konseptlere uygun pastalarımızı inceleyebilirsiniz. Şerbetli tatlılar ve küçük lezzetler kategorilerinde yer alan ürünlerimizden de sipariş vermeniz durumunda adresine kadar gelerek teslimat yapmaktayız.

Şerbetli tatlılarımızı kilo olarak, küçük lezzetlerimizi ise adet olarak sipariş edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi taze olarak sizlere ulaştırmaktayız. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerimizi sizlere internet ortamından da sunmaktayız. Online sipariş kolaylığı ile İstanbul’un her bölgesine ulaştırdığımız ürünlerimizden satın almak için sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Söz, nişan, düğün insanların hayatlarında yaşayabilecekleri en güzel olaylardır. Bu özel günlerin her bakımdan mükemmel olması önemlidir. Özel günlerin vazgeçilmezi pastalarında özel olması gerekmektedir. Pastanın olmadığı bir kutlama düşünülemez. Özellikle günümüzde her kutlama pasta ile taçlandırılır. Kutlamalarda pastaların kesilme anı en güzel andır. Pasta satın almak için pastanelerde dolaşmak İstanbul ilinde oldukça zor ve vakit kaybıdır. İnternetten online sipariş vererek kutlamanın en önemli parçasını birkaç dakikada dolduracağınız form ile satın alabilirsiniz. Buradan da anlaşıldığı gibi hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz. Sorun yaşanmadan pastanız adresinize hiçbir kargo ücreti talep edilmeden teslim edilecektir.

Canlı
Destek