Diş Buğdayı Pastaları

Bebekler ve aileleri için ilk çıkan dişin önemi büyüktür. İlk dişin çıkması ile son yıllarda diş buğdayı kutlaması yapılmaktadır. Aslında eskiden bugüne bebeğin çıkan ilk dişi farklı şekillerde kutlanmaktaydı. Fakat artık diş buğdayı pasta siparişi verilerek küçük partiler şeklinde kutlanmaktadır.

Parti ya da kutlamaların pastası da özeldir. Genellikle diş şeklinde olan pasta modelleri çok çeşitlidir. İnanca göre bu kutlamanın amacı bebeğin daha sonra çıkacak olan dişlerinin daha kolay çıkmasıdır. Diş buğdayı diğer adı ile hedik pişirilir ve soğutulur. Ardından bebeğin başından dökülür. Bebeğin saçlarında kalan taneler bir ipe dizilir ve bebeğin dişlerinin bu taneler gibi sıralı ve düzgün olarak çıkması dilenir.

Diş buğdayı kutlamasında yaş pasta ikramı da yapılmaktadır. Diş buğdayı pastası siparişi vermek isteyenler sitede yer alan butik pasta seçeneğinden diş buğdayı pasta kategorisini seçerek pastaların görsellerine ulaşabilirler.

Online pasta siparişi vermek için seçtiğiniz pastanın üzerine tıkladığınızda açılan sayfada bulunan sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Pastanın kaç kişilik olacağı, hangi adrese teslim edileceği, teslimat tarih ve saati, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarının doldurulması ile siparişiniz tamamlanır. En az 2 gün öncesinden verilen ve istenen bilgileri eksiksiz olarak dolduranların siparişleri gününde hazırlanır ve teslim edilir. İstanbul ilinde hizmet veren firmamız alınan her siparişi özel soğutmalı araçlar ile hiçbir ücret talep etmeden sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.

Pastanın içeriğine siz karar verebilirsiniz. Bu konuda isteklerinizi bize belirtmeniz yeterlidir. Sadece diş buğdayı pastası değil tüm pasta siparişlerinde de içerikte değişiklikler yaptırabilirsiniz. Sizin özel gününüz, sizin istekleriniz doğrultusunda görselini gördüğünüz pastayı imal ederek en taze ve lezzetli hali ile size teslim etmekteyiz.

Pasta hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve her konuda sorularınızı bize iletebilirsiniz. Butik pasta modellerimiz kutlamalara uygun olarak farklı kategorilere ayrılmıştır.

Doğum günü kutlamanız için doğum günü pastaları, söz- nişan için söz-nişan pastaları, sevgiliniz için sevgili pastaları seçeneklerinden pasta siparişinizi kolayca verebilirsiniz. Kısa sürede tamamlanan online pasta siparişi, kutlama için yapılacak diğer hazırlıklar için daha çok zaman kalmasına yardımcı oluyor.

Uzun zamandır pasta ve pastacılık alanında hizmet veren firmamız özel günleriniz için istediğiniz her türlü konsepte uygun pasta tasarımlarını yapmaktadır. Pasta siparişinin yanında konuklara ikram edebilmek için farklı ürünler arıyorsanız cupcake tam da sizin aradığınız üründür. Adet olarak sipariş verilen bu ikramlıklar görünümleri ile dikkat çekmekte ve lezzetleri ile herkes tarafından beğenilmektedir. Davetli sayısına göre kaç adet istediğinizi sipariş formundan bize bildirmeniz yeterlidir. Ürünler ücretsiz kargo ile İstanbul’un tüm ilçelerine teslim edilmektedir.

Yapılan tüm davet ve organizasyonlar kişiler için en özel günlerdir. Bu özel günlerin pastası da özel olmalıdır. Son yıllarda kutlamalarda verilen pasta siparişi önemlidir. Bu özel gününüzün pastasının da özel olmasını istiyorsanız sitemizde bulunan kutlamanıza uygun pastanın siparişini internet üzerinden verebilirsiniz. Pastanın üzerine yapılan süsleme ya da figürler şeker hamurundan yapılmaktadır. İstediğiniz süslemeleri bize iletmeniz durumunda istediğiniz pastanın siparişini tasarlayarak hazırlamaktayız.

Her bebek her çocuk özeldir. İlk dişi çıktığında yapılan diş buğdayı kutlaması, ilk doğum günü büyüdüklerinde görebilecekleri güzel bir anı olarak her zaman hatırlanacaktır. Sizlerde özel günlerinizi taçlandırmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek butik pasta modellerimizi inceleyerek uygun pasta modelini en uygun fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz. Siz isteyin biz sizin hayallerinizi gerçekleştirelim.

Canlı
Destek