Sevgili Pastaları

Sevgili pastaları son yıllarda en çok sipariş verilen pasta modellerinden birisidir. Sevgililer tanışma günlerinden evlenmeye kadar kendileri için önemli olan her günü kutlamaktadırlar. Ayrıca her yıl 14 şubatta sevgililer günü kutlanmaktadır. İleride hayatlarını birleştirmek isteyen ya da evli olan çiftler için bugünün farklı bir anlamı vardır. Bu özel gün pasta ile taçlandırılmaktadır.

Görselleri ile dikkat çeken pastalardan sizde satın alarak sevdiğiniz kişiye sürprizler hazırlayabilirsiniz. Alacağınız pasta ile sevgilinizin kendisin daha özel hissetmesini sağlayabilir ve duygularınızı bu yolla ona belli edebilirsiniz. Sevgili pastaları tek katlı ya da iki katlı olarak üretilmektedir.

Karı- koca figürlü konsept, prenses taç model konsept, genç kadın figürlü konsept, kral tacı oreo detaylı konsept, küçük çiçek detaylı konsept gibi birçok sevgili pasta modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı ve dikkat çeken pastalar pasta ustalarının ellerinde bir şahesere dönüşmektedir. Uygun fiyatlı bu şaheserlere sahip olmak isterseniz online olarak sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sevgilinizi mutlu etmek için özel bir anınızı yaşatan bir tasarım pasta da alabilirsiniz. Sevgili pastaları ya da tüm butik pasta siparişlerinizi online verebilirsiniz. Online sipariş yapacağınız kutlama hazırlıkları için size daha çok zaman kalmasını sağlayacaktır. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, adres, ürün içeriği, ürün yazısı ve teslim edilmesi istenen tarihin girilmesi ile siparişiniz tamamlanır.

Siparişini vermiş olduğunuz pastanın içeriğinde istediğiniz değişikliği yapabilir, figür ve süslemelerde değişiklik isteyebilirsiniz. Çünkü bu sizin pastanız. Sizin için tasarlanmaktadır. Bu konuda isterseniz iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ya da whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz pastanız istediğiniz tarih ve saatte formda belirttiğiniz adrese ücretsiz kargo ile teslim edilecektir.

Pastaların görüntüleri çok güzel görünmekte ve insanların dikkatini çekmektedir. Fakat sadece görüntünün güzel olması pastanın tadının da mükemmel olduğunu göstermez. Bu nedenle biz pasta siparişlerimizi teslim edeceğimiz gün tasarlamakta ve hazırlamaktayız. Özel soğutmalı araçlarımız ile taze olarak sizlere ulaştırmaktayız. Misafirlerinize bu lezzetleri gönül rahatlığı ile tattırabilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz sevgili pastalarından ibaret değildir. Doğum günü pastaları, kız çocuk pastaları, erkek çocuk pastaları, yılbaşı pastaları, naked cake, genç nesil pastaları, yetişkin pastaları, söz- nişan pastaları gibi ana başlık altında birçok pasta çeşidimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Butik pasta modellerimiz dışında misafirlerinize ikramlık olarak servis edeceğiniz ürünlerimiz de bulunmaktadır. Damla parçacıklı, kakaolu kek vişne taneli, çikolatalı krema makaronlu,mavi kremalı mavi kekli, civciv görünümlü, pembe kremalı sade keki gibi daha birçok küçük lezzetlerimiz bulunmaktadır. Bu ürünlerimizden de almak isterseniz online sipariş formunu doldurarak adet olarak almak istediğiniz sayıyı ve adresini belirtmelisiniz. 15- 20- 25- 30- 35- 40- 45- 50 adet olarak vereceğiniz siparişleriniz adresinize istediğiniz tarihte ücretsiz kargo ile İstanbul’un her ilçesine getirilecektir.

Butik pasta modellerimizi istediğiniz kategoriye göre inceleyebilirsiniz. Sevgiliniz için sevgili pastaları, doğum günü kutlaması için doğum günü pastaları, kız çocuğunuz için kız çocuk pastaları, erkek çocuğunuz için erkek çocuk pastaları kategorilerine bakarsanız aradığınız pastayı çok daha kolay bulabilirsiniz.

Davet ve organizasyonlar olduğu sürece bu kutlamaların vazgeçilmez parçası yaş pastalar da olacaktır. Artık günümüzde pasta siparişleri için online sipariş kolaylığı bulunmaktadır. Pastaların görselleri ve fiyatları ile sergilenen ürünlerden istediğinizi sipariş ederek pasta sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Her özel gün ve kişi için pastalarda özel olmalıdır. Görselleri ile muhteşem, lezzetleri ile damağınızda güzel bir tat için sitemizde yer alan pastalardan sipariş verebilirsiniz.

Canlı
Destek