Şerbetli Tatlılar

Şerbetli tatlılar geçmişten günümüze Türk mutfağının vazgeçilmez tatlarıdır. Özel günler dışında bile her zaman tüketilen ürünleri artık online sipariş verebiliyorsunuz. Cevizli baklava, çikolatalı baklava, fıstıklı baklava, kadayıf gibi birçok şerbetli tatlıyı sevmeyen yok gibidir.

Şerbetli tatlıları 1-1,5- 2, 2,5- 3- 3,5-4 kilo olarak sipariş edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün üzerine tıkladığınızda açılan sayfada form ile karşılaşacaksınız. Forma kaç kilo almak istediğinizi, teslimat adresini, teslim edilmesini istediğiniz tarih ve saati girdikten sonra satın al seçeneği ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Birbirinden lezzetli tatlıları online vermek ve kapınıza kadar ücretsiz olarak getirilmesi sizin için avantaj olacaktır. 2 gün öncesinden verdiğiniz siparişler sorunsuz olarak gününde teslim edilir.

Cevizli baklava, havuç dilimi baklava, fıstıklı çikolatalı baklava, fıstıklı midye baklava ve fıstıklı kadayıf en çok tercih edilen şerbetli tatlılardır.

Tatlılar dışında sitemizde butik pasta ürünleri ve ikramlıklarda bulunmaktadır. Butik pasta modelleri kutlamalara özel kategorilere ayrılmıştır. Doğum günü pastaları, çizgi film karakter pasta, bebek pastaları, diş buğdayı pasta, erkek çocuk pastaları, kız çocuk pastaları, genç nesil pastaları, naked cake pasta, sevgili pastaları, söz- nişan pastaları, taraftar pastaları, yetişkin pastaları, yılbaşı pastaları olarak sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Butik pastalar şeker hamurundan oluşan figür ve süslemeler ile adeta bir şaheser gibi çok hoş görüntülere sahip ürünlerdir. Renkli görünümleri ve lezzetleri ile çok fazla beğenilen pasta modellerimizden sipariş vermek için sipariş formunu doldurarak satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden pasta seçimi yapmak ve online sipariş vermek size kolaylıklar sağlayacaktır.

Küçük lezzetler olarak bilinen cakepops, macaron, ekler ve cupcake ürünleri ise kutlamalarda misafirlerinize ikram edebileceğiniz ürünler olarak sergilenmektedir. Tek kişilik olarak üretilen küçük lezzetler renkli görünümleri ve lezzetleri ile büyük, küçük herkesin beğendiği tatlardır. Adet olarak sipariş verebilirsiniz.

Şerbetli tatlılar, butik pastalar ve küçük lezzetler her zaman teslimat gününde hazırlanmaktadır. Bu şekilde bayat ve bozuk ürünlerin önüne geçilmektedir. Hiç kimse konuklarına tadı kötü olan ürünleri sunmak istemez. Ürünlerimiz soğutmalı araçlar ile sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar getirilerek teslim edilmektedir.

Sitemizde yer alan her pasta ya da tatlı hakkında bilgi almak isterseniz bizi iletişim numaramızdan arayabilir ya da whatsapp üzerinden yazarak bildirebilirsiniz.

Doğum günü, nişan- düğün, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde yapılan hazırlıkların başında pasta sorunu gelmektedir. Pasta sorununu kısa sürede halletmek için sitemizde yer alan butik pasta ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Her özel güne göre kategorilere ayırdığımız ürünlerimizden mutlaka sizin konseptinize uygun pastayı bulabilirsiniz. Özel tasarım olarak hazırlanan pastaların içeriklerinde yapmak istediğiniz değişiklikler var ise bunu bize bildirebilirsiniz. Pastanın süslemelerinde ve figürlerinde de değişiklikler yaptırabilirsiniz.

Son yıllarda online pasta siparişi çok fazla ilgi görmektedir. İnsanlar için zaman artık çok değerli. Bu nedenle pasta siparişleri artık internet üzerinden verilmektedir. Pasta yanında ikramlıklar, şerbetli tatlılarda online sipariş edilebilmektedir.

Eşinizi, çocuğunuzu, arkadaşınızı, annenizi ya da babanızı özel günlerinde hatırlamak ve onlara sürprizler yapmak için pasta siparişlerinizi tamamlayarak kutlama hazırlıklarına başlayabilirsiniz.

Bir büyüğünüzü, arkadaşınızı ya da çocuğunuzu ziyarete giderken şerbetli tatlı sipariş edebileceğiniz gibi evinize gelen misafirlerinize de bu enfes tatlıları ikram edebilirsiniz. Şerbetli tatlılar için bizde özel bir gün olmasına gerek yoktur. Bayramlarda olduğu gibi günlük hayatımızda da ara sıra bu tatlıları tüketmekteyiz. Online sipariş kolaylığından faydalanarak şerbetli tatlı siparişi verebilir ve bu nefis tatlılardan yiyebiliriz.

Canlı
Destek