Cupcake

Cupcake üzerine yapılan süslemeler ile kaplar içerisinde imal edilen küçük keklerdir. Renkli görünümleri ile her yaş kesimi tarafından beğenilen küçük lezzetlerdir. Özel günlerde misafirlere ikramlık olarak servis edilen ürünler son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir. Yeşil, mavi, kırmızı gibi farklı renkler için meyve özleri kullanılmaktadır.

Çocuklar tarafından çok sevildiği için doğum günü kutlamalarında daha çok ikram edilir. Tek kişilik oldukları için siparişinizi adet olarak vermelisiniz. Doğum gününe katılacak kişi sayısı kadar sipariş verildiğinde israfın önüne de geçilmiş olur.

Online sipariş formuna kaç kişilik ürün istediğiniz, teslim tarih ve saatini, adres bilgilerini eksiksiz olarak girmeniz durumunda gününde ürünler adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

Cupcake gibi ikramlıklar sorununuzu çözmek için makaron, cakepops siparişi de verebilirsiniz. Hepsi birbirinden lezzetli ve renkli ürünler misafirleriniz tarafından çok beğenilerek tüketilecektir. Ürünler hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan ürün çeşitliliği ikramlıklardan ibaret değildir. Doğum günü, evlilik yıldönümü, söz, nişan, düğün gibi her özel gün için butik pasta modellerimizi inceleyebilirsiniz. Her özel güne uygun sevdiklerini mutlu edebileceğiniz ürünü sayfamızda bulabilirsiniz. Dilerseniz siz isteklerinizi bildirin, biz sizin isteklerinizden yola çıkarak tasarım yapalım. Seçmiş olduğunuz pasta için sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Pastanın içeriğinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Whatsapp üzerinden bu değişiklikleri bize iletebilirsiniz.

Özel gün kutlamaları günümüzde bir şölen havasında geçmektedir. Bu kutlamalarda pasta olmazsa olmazlar arasında birinci sırada yer almaktadır. Yapılan hazırlıklar oldukça yorucu olmaktadır. Bu nedenle pasta siparişinizi online vererek yapılacak hazırlıklar için büyük avantaj sağlayabilirsiniz.

Online pasta siparişi son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir. Görselleri inceleyerek pasta seçimi yapmak gezerek pasta aramaktan çok daha kolay olmaktadır. Aynı şekilde ikramlıkları da online sipariş vererek misafirlerinize farklı lezzetler tattırmış olacaksınız. Siparişlerinizin kapınıza kadar sorunsuz gelmesi de sizin için avantajdır.

Pasta ve ikramlık arayışı içerisinde olanlar sitemizde bulunan ürünleri incelerek istedikleri ürünü sipariş formunu doldurarak satın alabilirler. Unutmayın özel günlerin pastaları da özel olmalıdır ki ileride fotoğraflara bakıldığında tebessüm ile hatırlansın.

Canlı
Destek