Genç Nesil Pastaları

Gençler günümüzde yapılan her türlü özel gün kutlamasına önem vermektedirler. Özel günlerin vazgeçilmezi pasta seçimi de olmazsa olmazlarıdır. Mezuniyet, doğum günü, sevgiler günü, yılbaşı, anneler günü, babalar günü, iş yerinde kazanılan bir zafer gibi hemen hemen her şey için kutlama yapmak isteyen gençler ile yaş pasta önemli bir parçadır.

Sayfamızda yer alan butik pasta kategorisinde kutlama yapacağınız özel gün için hazırlanan pastalardan size en uygun olanı seçebilirsiniz. Örneğin doğum günü kutlaması yapacaksınız doğum günü pastaları kategorisine, söz-nişan için söz- nişan kategorine bakarak ürünlerimiz inceleyebilir ve siparişinizi online olarak birkaç dakikada verebilirsiniz.

Online pasta siparişi gençler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Görselleri inceleyerek beğendiğiniz pastanın üzerine tıkladığınızda sipariş formu açılacaktır. Sipariş formunda sizden istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi gerekmektedir. Pastanın kaç kişi için hazırlanacağı, hangi adrese teslim edileceği teslim edilmesi istenen tarih ve saat, ürünün içeriği bildirmelisiniz. Pastanın üzerine yazı yazdırmak isterseniz istediğiniz yazıyı ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz.

Ürünün içeriğinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Pastanın frambuazlı mı ya da krokanlı mı olacağına siz karar verebilirsiniz. Pastanın içeriği hakkında bilgi almak ya da içerikte değişiklik yapmak için iletişim numaramızdan bizi arayabilir ya da Whatsapp kanalından bize yazarak isteklerinizi bildirebilirsiniz. Pasta siparişlerinizi en az 2 gün öncesinden sipariş etmelisiniz. Forma girilen bilgilerin eşliğinde pasta siparişiniz hazırlanacak ve gününde sorunsuz size ücretsiz kargo seçeneği ile teslim edilecektir.

Pastanın görseli yanında tadının da mükemmel olması gerekmektedir. Misafirlere ikram edilecek pastanın bayat olması hoş bir durum değildir. Bu nedenle biz pastayı teslim edeceğimiz gün tasarlayarak hazırlamaktayız. Hem lezzetli hem de taze olarak müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Genç nesil pastaları her yaş kesimine hitap etmektedir. Hemşire ya da doktor arkadaşınıza ya da sevgilinize hemşire doktor temalı pasta, mangalı seven yakınınıza mangal kebap konseptli pasta, annenize anneler ve çiçekler model pasta siparişini vererek onlara sürpriz organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

Yaş pasta siparişi yanında konuklarınıza ikramlıklar sunmak için cupcake siparişi de verebilirsiniz. Cupcakeler her yaş kesimine hitap eden renkli görünümleri ve lezzetleri ile herkes tarafından beğenilerek yenilen tatlardır. Adet olarak sipariş edebileceğiniz bu lezzetler için sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Tek katlı ya da çit katlı olarak imal edilen tüm ürünlerimi sitemizden inceleyerek konseptinize uygun pasta modelini en uygun fiyat garantisi ile bulabilirsiniz. Şeker hamuru kullanarak yapılan figür ve süslemeler pastanın görüntüsünün mükemmel olmasını sağlamaktadır. Şeker hamursuz ürünlerimizi ise meyveler ile süsleyerek üretmekteyiz. Online sipariş kolaylığından faydalanmak istiyorsanız siz de sitemizi ziyaret ederek pasta siparişinizi verebilir ve kutlamanın vazgeçilmez parçasını kısa sürede halledebilirsiniz.

Gençler her kutlama için yaş pasta almak istemektedirler. Online pasta siparişinin kolaylığının da farkındalar. Günümüzde her alanda olduğu gibi pasta siparişleri de online yapılabilmektedir. Pastanelerde dolaşmak yerine internetten oturduğunuz yerden pastanın görsellerine bakarak pasta seçimi yapmak çok daha kolaydır. Birkaç dakikada tamamlanan sipariş sonrasında pastanız sizin için hazırlanacak ve gününde kapınıza kadar getirilecektir.

Kutlanacak gün çok fazladır. Her özel günün pastası da farklı olmalıdır. Pastalar kişilere özel hazırlanmalı ve kişinin özel olduğunu hissettirmelidir. Pasta seçimi için doğru adrestesiniz. Butik pasta seçeneklerimiz çok fazladır. Mutlaka bu pastaların içerisinde sizin aradığınız pasta da bulunmaktadır. Siz isteyin biz sizin için tasarlayarak hazırlayalım. Kutlamanız ileride hatırlanacak güzel bir anı olarak yüzünüzde tebessüm oluştursun.

Canlı
Destek