Yetişkin Pastaları

Yetişkin pasta çeşitleri farklı dünyaların kapılarını açıyor. Her yaş kesimi için tercih edilen pasta modelleri arasından her türlü konsepte uygun pastayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Hemşire ya da doktor olan arkadaş ya da eşinize hemşire doktor temalı pasta, kitap okumayı sevenler için kitap konseptli figürlü pasta, jokey olanlar ya da ileride jokey olmak isteyenler için jokey temalı konsept pasta siparişini verebilirsiniz.

Sitemizde bulunan yetişkin pasta modelleri çok fazladır. Fiyat olarak oldukça uygun olan pastayı satın almak için sipariş formunu doldurmalısınız. Birbirinden farklı temalar ile hazırlanan pastalar şeker hamuru ile ya da meyveler ile şekillenmektedir.

Butik pasta kategorisinde yer alan yetişkin pastalar tek katlı ya da çift katlı olarak kişi sayısına göre hazırlanabilmektedir. Birbirinden güzel görünümlü ve tatları ile muhteşem lezzetler için online sipariş seçeneğinin oturduğunuz yerden değerlendirebilirsiniz. Hangi model pasta olursa olsun en az 2 gün öncesinden sipariş verdiğiniz takdirde size gününde teslim edilmektedir.

Online sipariş için form doldurmanız gerekmektedir. Pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, teslimat gün ve saati, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarının doğru olarak doldurulmasının ardından satın al seçeneğine tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Pastanın içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. Bu değişiklikleri formda yer alan ürün içeriği alanından bize iletebileceğiniz gibi Whatsapp üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan da bize bildirebilirsiniz. Pastalar teslimat gününde verilen adrese ücretsiz kargo ile telim edilmektedir.

Müşteri memnuniyeti için pastalar aynı gün hazırlanmaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz her zaman taze ve lezzetlidir. Kullanılan kaliteli malzemeler, titiz ve hijyen kurallarına uygun çalışan ustalarımız sayesinde pastalarımız en taze ve lezzetli hali ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Doğum günleri, evlilik yıldönümleri, mezuniyet, sevgiler günü gibi her türlü organizasyonlar için yetişkin pasta modellerimizi inceleyerek istediğiniz model pastayı bulabilirsiniz. Sitemizde yetişkin pasta modelleri yanında erkek çocuk pasta, kız çocuk pasta, taraftar pasta, genç nesil pasta, bebek pastaları gibi farklı kategoriler de bulunmaktadır. Yüzlerce pasta modeli sayfamızda görselleri ile sergilenmektedir.

İnternetin olduğu her yerden sitemizi ziyaret ederek online pasta siparişi verebilirsiniz. Kutlamaların hazırlıkları oldukça yorucudur. Davetlerin en önemli parçası olan pasta için günlerinizi boşa harcamanıza gerek yoktur. Sitede yer alan pasta seçenekleri arasından konseptine uygun pastayı bulabilir ve siparişinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Verilen davetlerin ana parçası yaş pastalardır. Pasta kesmeden ne doğum günü ne de nişan törenleri anlamlı olur. Bu nedenle organizasyonlara uygun pasta seçimi önemlidir. Pastanın içeriğine siz karar verebileceğiniz gibi pastanın üzerine konulan figürler ve süslemelerde de değişiklikler yaptırabilirsiniz.

Pastanın yanında misafirlere ikram etmek için cupcake ve kek siparişi de verebilirsiniz. Davete katılacak kişi sayısına göre 15- 20- 25- 30- 35- 40- 45- 50 kişilik olarak 2 gün önceden sipariş edebilirsiniz. Renkli görünüşleri ve lezzetleri ile konuklar tarafından sevilen bu tatlar davetlerin vazgeçilmez ikramlıkları olmuştur.

Pasta ve ikramlıklar için sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek kısa sürede siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. İstanbul’da pasta siparişleri için pastane aramak ve istediğiniz pastayı bulmak sizin için yorucu olacaktır. Online olarak verilen siparişleri oturduğunuz yerden verdiğiniz gibi kapınıza kadar getirilmesi sizin için daha avantajlı olacaktır.

Sürpriz kutlamaların pastası özel olmalıdır. Sevdiğin kişilere verdiğiniz değerin bir göstergesi olarak onların en çok ilgilendikleri ve sevdikleri karakterlere uygun olan pasta seçimi ile gösterebilirsiniz. Mutlu bir anı ve kusursuz organizasyonlar için pasta seçiminin ne kadar önemli olduğunu unutmayalım.

Canlı
Destek