Doğum Günü Pastaları

Her yaş kesimi için doğum günü kutlaması en özel anlardan birisidir. Özel günlerin pastası da özeldir. Kişiye özel olarak hazırlanan pasta siparişlerinizi internet üzerinden online verebilirsiniz. Pasta siparişiniz için sitemizde yer alan birbirinden farklı konseptler ile hazırlanmış pasta modellerimizi inceleyerek seçim yapabilir ve siparişinizi vererek kutlamanın en önemli parçasını halledebilirsiniz.

Butik pasta modelleri kategorisinde yer alan doğum günü pasta siparişi için sipariş formunu doldurmalısınız. Görselleri ile oldukça çekici olan pasta modelleri birbirinden lezzetli tatlar olarak sunulmaktadır.

Kral tacı konsept pasta, figür araba teşbih pasta, minik unicom konsept pasta, pembe kelebek konsept pasta, çizgi film karakteri, makaron gökyüzü pasta modeli gibi farklı konseptler için hazırladığımız pasta modellerimizi inceleyerek kızınız, oğlunuz, eşiniz ya da sevgiliniz için pasta siparişi vererek doğum günlerini unutulmaz kılabilirsiniz.

Pastanın içeriği hakkında bilgi almak için sitede yer alan iletişim numaralarından bize ulaşabilir ve isterseniz içeriklerde (çikolatalı, meyveli, frambuazlı gibi) değişiklik yapabilirsiniz. Ürün içeriğinde değişiklik yapılması sadece doğum günü pasta modelleri için değildir. Sitemizde yer alan tüm pasta modellerimiz için geçerlidir. Bu sizin pastanız ve sizin istediğiniz gibi olmalıdır. İsteklerinizi Whatsapp kanalından da bize iletebilirsiniz.

Doğum günü pasta modellerinde çeşitlilik çok fazladır. Sevdikleriniz için bu pasta modellerinden sipariş ederek onların mutlu olmalarını ortak olabilirsiniz. Pasta fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Her bütçeye uygun pasta modeli bulabilirsiniz. Kişilere özel olarak hazırlanan pastaların görümleri kadar lezzetleri de muhteşemdir. Ürünlerimiz hem lezzetli hem de tazedir. Sipariş gününde hazırlandığı ve özel soğutmalı araçlarda özel kutularda teslim edilmesi sorun yaşanmadan pasta sorunlarınızın ortadan kalmasını sağlayacaktır.

Doğum günü pasta modeli seçimini yaptıktan sonra seçtiğiniz pastanın üzerine tıkladığınızda sipariş formuna ulaşacaksınız. Formda yer alan adres bilgisi, pastanın kaç kişilik hazırlanacağı, ürün içeriği, ürün yazısı, teslim gün ve saati alanlarının doldurulması gerekmektedir. Formun doldurulması ile istediğiniz gün ve saatte pastanız adresine ücretsiz kargo seçeneği ile teslim edilecektir.

Butik pasta modelleri kategorisinde yer alan doğum günü pastaları yanında sitemizde söz, nişan, yılbaşı, diş buğdayı, yetişkin, taraftar pasta gibi farklı konseptler için de ürünler yer almaktadır. Sipariş edilen sürpriz bir pasta ile sevdiğinizi mutlu edebilir ve onun ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

Pastalarımız uzman kadro ile en kaliteli malzemeler kullanılarak büyük bir titizlikle hazırlanır. Her sipariş teslimat gününde hazırlanır. Böylece en taze hali ile müşterilere teslim edilir. Sizlerde misafirlerinize rahatlıkla pastayı ikram edebilirsiniz.

Doğum gününde konuklarınıza ikramlık olarak sunabileceğiniz cupcake siparişi de verebilirsiniz. Adet olarak sipariş verebileceğiniz bu minik lezzetler için sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Adet olarak sipariş edilmesi kişi sayısına göre satın alınması demektir. Böylece israf yaşanmamış olur.

Son yıllarda doğum günü, söz, nişan, evlilik yıldönümü, mezuniyet, yılbaşı gibi özel günler için mutlaka pasta siparişi verilmektedir. Davetlerin vazgeçilmezi pasta seçimi de önemlidir. Davetlere uygun pasta seçiminin internet üzerinden yapılması ve online sipariş verilmesi avantajlı bir durumdur. Zamandan tasarruf edildiği gibi pastanın görüntülerinin görülmesi verilecek sipariş hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktadır. Üstelik siparişin adrese kadar teslim edilmesi yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi demektir.

Bekiroğulları Pastaneleri uzun yıllardır İstanbul’da hizmet veren ve bu konuda kendini kanıtlayan bir işletmedir. Birçok alanda olduğu hizmetler internet ortamından müşterilere sunulmaktadır.

Online pasta siparişi ile istediğiniz pasta modeli seçebilir ve sipariş edebilirsiniz. Doğum günü gibi unutulmaması gereken bir günün en önemli parçası pastadır. Kişiye özel yapılan pastanın içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. Ürünün üzerine vereceğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Özel isteklerinizi dikkate alarak hazırlanan ürünlerin taze olması adına teslim edileceği günde hazırlanmaktadır.

Erkek çocukların doğum günleri için figür mavi araba model ya da çizgi film karakter pasta modelini, kız çocukları için ise pembe kelebek konsept pasta ya da civciv temalı pasta modelini sipariş edebilirsiniz. Hem çocuklarınız mutlu olacak hem de en uygun fiyatlar ile online pasta siparişi kolaylığını yaşayacaksınız. Yetişkin pasta, cupcake ve butik pasta modellerimizi inceleyerek kutlamalarını güzel bir pasta seçimi ile unutulmaz bir gün olarak anılarınıza katabilirsiniz.

Canlı
Destek