Küçük Lezzetler

Davet ve organizasyonlarda pastalar kadar ikramlık olarak misafirlere sunulan lezzetlerde önemlidir. Genel olarak küçük lezzetler kategorisinde yer alan cupcake, maceron, cakepops gibi ürünler davetlerde çok beğenilen küçük lezzetlerdir. Hem görüntüleri hem de tatarı muhteşemdir. Çocuklar tarafından çok beğenilen lezzetler büyükler tarafından da beğenilerek tüketilmektedir. 15- 20 25- 30- 35- 40- 45- 50 kişilik olarak siparişlerinizi verebilir ve konuklarınıza bu güzel lezzetleri tattırabilirsiniz.

Küçük kaplarda yapılan kekler olarak bilinen cupcakeler adet olarak satılmaktadır. Sitemizde yer alan damla çikolatalı, pembe kremalı, mavi kremalı gibi daha birçok çeşidi bulunur. Cupcake ürünleri pastalar gibi kutlamaların vazgeçilmezleri arasına girmiştir.

Cupcake satın almak istiyorsanız beğendiğiniz ürünün üzerine tıkladığınızda açılan sayfada sipariş formu bulunmaktadır. Online olarak sipariş formunu doldurmanız halinde gününde siparişlerinizi teslim etmekteyiz. Bu nefis lezzetleri adet olarak sipariş edebilirsiniz. Davetli sayısına göre alacağınız cupcakeler için forma siparişin kaç adet olacağı, teslimat adresi, teslim edilmesini istediğiniz tarih ve saati girmeniz durumunda ücretsiz kargo ile kapınıza kadar ulaştırılacaktır. Satın almak istediğiniz ürünü 2 gün öncesinden sipariş etmeyi unutmayın.

Sitemizde küçük lezzetler dışında birçok pasta modeli yer almaktadır. Butik pasta başlığı altında farklı konseptler için pasta çeşitlerimiz bulunmaktadır. Doğum günü pastaları, çizgi film karakter pasta, bebek pastaları, diş buğdayı pastaları, erkek çocuk pastaları, genç nesil pastaları, kız çocuk pastaları, naked cake pastaları, söz nişan pastaları, taraftar pastaları, yılbaşı pastaları kategorilerini inceleyerek konseptinize uygun pasta modelini bulabilirsiniz.

Davet ve organizasyonlar kişilerin kendilerini özel hissetmelerini sağlar. Doğum günü gibi özel günde hatırlanmak ve özel günün güzel bir pasta ile taçlanması kişileri mutlu eden bir durumdur. Bu güzel kutlamaların çekilen fotoğrafları ileride hatırlanacak anılar demektir.

Tüm pasta modellerimiz ve küçük lezzetler hakkında bilgi almak isterseniz telefon numaramızdan ya da whatsapp üzerinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Pasta siparişlerinizi de küçük lezzetlerde olduğu gibi online sipariş formunu doldurarak satın alabilirsiniz.

Online pasta siparişi son yıllarda tercih edilen bir yöntemdir. İstanbul ilinde pastanelerde gezerek kutlama için pasta ve ikramlık arayışına girmek zahmetli ve yorucu olabilir. Zaman kaybının önüne geçmek için online sipariş vermeniz davetin diğer hazırlıklarına daha fazla zaman kalmasını sağlayacaktır. Üstelik sitemizde hem pastalar hem de ikramlıklar görselleri ile sergilenmektedir. Görselini görmek sipariş edeceğiniz pastanın seçimini kolaylaştırmaktadır. Sizin farklı istekleriniz var ise siz bunları bize bildirin ve sizin için biz tasarlayalım.

Doğum günü, evlilik yıldönümü, yılbaşı kutlamaları, söz, nişan, düğün gibi önemli günlerde belki de bir kez yaşanacak kutlamalar her zaman özel olmalıdır. Her insan özeldir ve pastanın da özel olması gerekmektedir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için onların sevdikleri pasta ve ikramlıklar ile güzel bir parti onların mutlu olmasına yetecektir.

Cakepops, macaron, ekler ve cupcake herkesin sevdiği renkli küçük lezzetlerdir. Renkli görüntüleri ve lezzetleri ile herkesin damağına hitap etmektedir. Tek kişilik olarak üretilmesi israfların da önüne geçmektedir.

Butik pasta, küçük lezzetler yanında sitemizde birbirinden lezzetli şerbetli tatlılarda bulunmaktadır. Özel günlerde çok fazla tercih edilen bu tatları beğenmeyen yok gibidir. Kilo olarak satın alabileceğiniz bu tatlar için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmaktır.

İnsanların hayran oldukları küçük lezzetler ve görüntüleri ile çok fazla dikkat çeken pastalar davet için gerekli olacak tüm ürünleri sitemizden inceleyerek online siparişinizi verebilirsiniz. Özel kişiler özel pasta ve özel kutlamaları hak ederler.

Canlı
Destek