Taraftar Pastaları

Taraftar pasta modelleri futbol tutkunu olanlar için çok fazla tercih edilen bir modeldir. Butik pasta kategorisinde yer alan taraftar pasta ile sevdiğiniz kişinin tuttuğu takımının pastasını sipariş ederek onun bu mutlu gününü unutulmaz bir gün yapabilirsiniz.

Taraftar pasta siparişini babanız, erkek kardeşiniz, arkadaşınız ya da sevgiliniz için verebilirsiniz. Takımın renklerine uygun olarak üzerine figürler ve süslemeler yapılabilmektedir. Aslan figürlü sarı kırmızı, sarı kırmızı taraftar konsept, kartal model konsept pasta ile futbol fanatiği olan kişinin mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz.

Pasta siparişinizi online olarak vermek için sipariş formunu doldurmalısınız. Formda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmelisiniz. Seçtiğiniz pastanın üzerine tıklayarak sipariş formuna kolaylıkla erişebilirsiniz. Adres bilgileri, pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat gün ve saati, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarını doldurduktan sonra satın al seçeneğine tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Pastanın içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. Whatsapp üzerinden ya da telefon numaramızdan bizimle iletişime geçerek içerik hakkında bilgi alabilir ve pasta için farklı fikirleriniz var ise bize bildirebilirsiniz. Pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz mesajı ürün yazısı alanından iletebilirsiniz.

Taraftar pastası 15 kişilikten 50 kişiliğe kadar hazırlanmaktadır. Kişi sayısı arttıkça pastanın fiyatı daha uygun olmaktadır. Siparişlerinizi en az 2 gün öncesinden vermelisiniz. Ürünlerimizi büyük bir titizlikle ve hijyen kurallarına uygun olarak kaliteli malzemelerden imal etmekteyiz. Siparişlerimizi ücretsiz kargo ile İstanbul’un tüm ilçelerine teslim etmekteyiz.

Sitemizde birbirinden farklı ve görünümleri ile hayran bırakan pasta modellerimizi inceleyerek yapılacak kutlamaya uygun pasta seçimini yapabilirsiniz. Taraftar pasta yanında sevgili pastaları, kız çocuk pastaları, erkek çocuk pastaları, yetişkin pastaları, naked cake, genç nesil pastaları, diş buğdayı pastaları sitemizde yer almaktadır.

Düğün, söz, nişan, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi tüm özel gün kutlamalarının vazgeçilmezi yaş pastalardır. Yaş pasta satın almak isteyenler pastane pastane dolaşmak yerine internet üzerinden online olarak yapabilirler. Her alanda olduğu gibi online sipariş büyük avantaj demektir. Hem zamandan tasarruf edilmekte hem de pastayı görseli olarak görmekteyiz.

Özel gün kutlamaları özenle hazırlıkların yapıldığı eğlencelerdir. Giyilecek kıyafetlerden kesilecek pastaya kadar her türlü hazırlıklar büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Kutlamaya uygun pasta seçimi önemlidir. Pastanın olmadığı bir kutlama zaten düşünülemez. Günümüzde pasta siparişleri internet üzerinden verilmektedir. Online sipariş ile birkaç dakikada seçtiğiniz pastayı sipariş edebilirsiniz.

Pastalarımız teslimat gününde hazırlanmaktadır. Aynı gün hazırlanmayan pastaların tatları kötü olmakta ve pasta bayatlamaktadır. Bozuk ve bayat pastaların konuklara ikram edilmesi hoş olmadığı gibi sağlık açısından da tehlikeli olabilir.

Pastanın yanında konuklara ikram etmek için ek, cupcake, cakepops, macaron seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Adet olarak sipariş edilen bu küçük lezzetler küçük büyük her yaş kesimi tarafından sevilen lezzetlerdir. Hem görünüşleri ile hem de tatları ile son yıllarda özel gün kutlamalarında konuklara ikram edilmektedir. Bu güzel lezzetleri satın almak için online olarak sipariş formunu doldurmanız halinde ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

Şerbetli tatlılar özel günlerde özellikle büyük yemek organizasyonlarında, bayramlarda konuklara sunulan tatlardır. Özellikle baklava, kadayıf gibi tatlılar vazgeçilmez şerbetli tatlıların başında gelmektedir.

Sitemizde bulunan pasta modellerinden vereceğiniz davete uygun pastayı satın alabilir ve ikramlık lezzetleri misafirlerinize tattırabilirsiniz. Bu lezzetlere sahip olmak için internet üzerinden sitemizi ziyaret etmeniz, sipariş formunu doldurmanız yeterlidir. Alınan siparişler istenen gün ve saatte ücretsiz kargo ile adresinize kadar hiçbir sorun yaşanmadan teslim edilecektir. Davetleriniz için vereceğiniz pasta siparişinizi kısa sürede tamamlayarak en önemli sorununuzu çözmüş olacaksınız.

Canlı
Destek