Bebek Pastaları

Bebek pastaları son yıllarda en çok sipariş alan pasta modelleridir. Bebek daha dünyaya gelmeden önce düzenlenen baby shower kutlamaları için sipariş edilen bebek pastaları renkli görüntüleri ile herkes tarafından beğenilmektedir. Bebeğin cinsiyetine uygun olarak hazırlanmaktadır.

Bebeğin doğmasına birkaç ay kala yapılan baby shower son yıllarda hemen hemen her hamile kişi tarafından yapılan bir kutlamadır. Bu mutlu olayın pastası da özel olmalıdır. Butik pasta modelleri arasında yer alan bebek pastaları farklı tasarımları ile mükemmel görünmektedirler.

İnternet üzerinden online pasta siparişi vermek kişilere kolaylıklar sağlamaktadır. Beğendiğiniz pastanın üzerine tıkladığınızda sipariş formu açılacaktır. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik istendiği (10- 15- 20- 25- 30- 35- 40- 45- 50), adres bilgileri, ürünün teslim edilmesi istenen tarih ve saat, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarının doldurulması ile siparişiniz gününde hazırlayarak adresine teslim etmekteyiz.

En çok tercih edilen bebek pastalarında kız çocukları için pembe, lila gibi renkler, erkek çocuklarında ise mavi, lacivert gibi renkler tercih edilmektedir. Bebek doğduktan sonra ilk yaş günü kutlaması da anneler ve babalar için önemlidir. Bebekleri için farklı konseptli doğum günü, diş buğdayı gibi partiler düzenlemektedirler. Bu kutlamaları pastaları da özel olmalıdır.

Muhteşem görünümleri ile beğenilen bebek pasta modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Ürünün içeriğinde değişiklikler yapabilirsiniz. Pasta modelleri ve içerik hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak isteklerinizi bildirebilirsiniz. Whatsapp üzerinden de yazarak bilgi alabilirsiniz.

Bebek pastaları ve diğer butik pasta modelleri taze ve lezzetli olmaları için siparişin teslim edileceği gün tasarlanarak hazırlanmaktadır. Belirtilen adrese istenilen tarih ve saatte İstanbul’un her ilçesine ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Konuklara gönül rahatlığı ile ikram edilen bebek pastaları görünümleri kadar lezzetleri ile de herkes tarafından beğenilmektedir.

Pastaneleri tek tek gezerek pasta siparişi vermek yerine online sipariş vermek çok daha kolay olacaktır. Görünümleri ile sitede yer alan pasta modellerinden mutlaka bir tanesi sizin konseptinize uyacaktır. Oturduğunuz yerden pasta seçimi yapmak ve sipariş etmek, en uygun fiyatlı pasta bulmak hiç de zor olmayacaktır. Tüm pasta modellerimizde olduğu gibi bebek pastalarımızda en uygun fiyatlar, tat, lezzet ve görünümleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Cinsiyet temalı pasta, civciv temalı pasta, kuş temalı pasta, havuç ve tavşan pasta, hayvanlar alemi pasta, çizgi film karakterli pasta modelleri görünümleri ile en çok tercih edilen bebek pasta modelleridir. Butik pasta modellerinden biri olan bebek pasta dışında farklı kategorilerde pasta modellerimiz sitede yer almaktadır.

Pastanın yanında misafirlerinize ikram etmek için cupcake siparişinizi de online verebilirsiniz. Adet olarak sipariş verebileceğiniz cupcakeler misafirler tarafından beğenilen lezzetlerdir. Bu ürünü almak istiyorsanız yaş pastada olduğu gibi sipariş formunu doldurmalısınız.

Siz de bebeğiniz için baby shower, diş buğdayı pastası, 1 yaş doğum günü ya da hoş geldin pastası siparişi için sitemizde yer alan pastalarımızı inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Bebekler anneler ve babalar için çok değerlidir. Bu nedenle yapılacak kutlamalar ve kutlamaların pastaları da özel olmalıdır. Pastanın bayat ya da bozuk olması misafirler tarafından hoş karşılanan bir durum değildir.

Hem görüntüsü hem de tazeliği ile müşteriler tarafından çok fazla tercih edilen ürünlerimizi inceleyerek sipariş formunu doldurmanız durumunda siparişinizi kapınıza kadar hiçbir ücret talep etmeden teslim etmekteyiz.

Butik pasta, yetişkin pastası, cupcake gibi kategorilerden konseptinize uygun pasta seçimini yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Canlı
Destek