Çizgi Film Karakter Pastaları

Çizgi filmleri seyrederek büyümeyen nesil yok gibidir. Bu nedenle hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından en çok tercih edilen çizgi film karakter pasta modelleri çok fazla ilgi görmektedir. Renkli görünümleri ve figürleri ile adeta bir şaheser gibi görünen pastalar görünümleri ile çok fazla dikkat çekmektedir.

Çocukların doğum günlerinde sipariş edildiği gibi yetişkinlerin sevdikleri kahramanların olduğu pasta modelleri de çok fazla sipariş edilmektedir. İnternet üzerinden görüntüleri ile sitede yer alan pastaların siparişini online olarak verebilirsiniz.

Çizgi film karakterli pasta, hayvanlar alemi pasta, küçük kız ayıcık figürlü, yarış araba model pasta gibi birbirinden muhteşem pasta modellerinden sipariş vermek için sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir.

Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, teslim edilmesi istenen adres, ürün içeriği, ürün yazısı alanlarının doldurulması yeterli olmaktadır. Ürün içeriğinde değişiklik yapmak istiyorsanız bunu bize bildirebilirsiniz. Vermek istediğiniz mesajı ise ürün yazısı alanından iletebilirsiniz. Çizgi film karakter pasta ya da diğer pasta modellerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Pastalarımız 10- 15- 20- 25- 30- 35- 40- 45- 50 kişilik olarak imal edilmektedir. Siparişler en az 2 gün öncesinden verilmelidir. Tek katlı ya da iki katlı olarak üretilen pastalar kişi sayısı arttıkça çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Ekonomik fiyatlar, kaliteli hizmet ve ürün teslimatı için sitede yer alan formu doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Çizgi film karakter pasta modelleri özellikle çocukların en çok sevdikleri pastalardır. Doğum günlerinde sevdikleri karakterlerden yapılan pastayı gören çocuğun mutluluğu gözlerinden okunur. Sizlerde çocuklarınızı mutlu etmek ve yüzlerinde oluşan gülümseme için pasta siparişinizi verin.

Çizgi film karakter pastaları butik pastalar kategorisinde yer almaktadır. Butik pastalar bu modelle sınırlı değildir. Doğum günü pastaları, bebek pastaları, genç nesil pastaları, diş buğdayı pastaları, kız çocuk pastaları, erkek çocuk pastaları, taraftar pasta, yetişkin pastaları, söz- nişan pastaları, yılbaşı pastaları kategorilerinde de birbirinden farklı lezzetler yer almaktadır.

2 gün öncesinde pasta siparişi vererek sipariş formunu dolduranlar siparişlerini istedikleri gün ve saatte sorunsuz teslim alırlar. İstanbul’un her semtine ücretsiz kargo ile pasta siparişlerini teslim etmekteyiz.

Sipariş vermeyi düşündüğünüz pastanın içeriğinde değişiklik yaparak çikolatalı mı yoksa krokanlı mı olacağına karar verebilirsiniz. Sizin isteklerinizi dikkate alarak hazırlanan pastaların taze ve lezzetli olmaları açısından sipariş gününde hazırlanmaktadır.

Ürün içeriğinde değişiklik yapmak ya da pastalar hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yine Whatsapp üzerinden bize yazarak istekleriniz bildirebilirsiniz.

Özellikle çocukların doğum günlerinde tercih edilen çizgi film karakter pasta modelini bir arkadaşınıza ya da eşinize farklı bir doğum günü kutlaması için de sipariş edebilirsiniz. Renkli ve figürlerin olduğu bir pasta herkesin yüzünde bir tebessüm oluşturur. Bir anı olarak ileride hatırlanan kutlama için çizgi film karakter pasta güzel bir seçim olacaktır.

Günümüzde yapılan kutlamaların sınırlaması yoktur. Kutlamaların olmazsa olmazı ise pastadır. Pasta sorununun çözülmesi için online sipariş avantajlı olmaktadır. Görselleri ve fiyatları ile sitede yer alan pasta modelleri aynen fotoğrafta görüldüğü şekli ile teslim edilmektedir.

Online sipariş kolaylığı, pastanın adrese teslimi, taze ve lezzetli ürünler yapılan davetlerde yaşanacak olumsuzlukların önüne geçmektedir. Tüm pasta modellerimizi online sipariş edebilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kargo ile ürünlerimiz teslim etmekteyiz.

Çizgi film karakter pastaları ya da diğer butik pastaları inceleyerek vereceğiniz davete uygun pasta modelini sipariş edebilirsiniz. Görüntüleri ile dikkat çeken ürünlerimiz hem taze hem de lezzetlidir. Pastaların imal edilmesinden teslim edilmesine kadar verilen kaliteli hizmetler ile müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Yaş pasta yanında misafirler ikram etmek için cupcake ve kurabiye siparişlerinizi de online verebilirsiniz. Adet olarak verilen cupcakeler her yaş kesimi tarafından beğenilen lezzetlerdir.

Özel gün kutlamalarının pastası da özel olmalıdır. Bizler pastalarımızı kişiye özel olarak tasarlamakta ve hazırlamaktayız. Sürpriz partilerin sürpriz pastaları herkesin hoşuna gider. Unutulmaz bir kutlama ve çocukların mutlu olması için çizgi film karakter pasta siparişini verebilirsiniz.

Canlı
Destek