Butik Pasta

Düğün, nişan, doğum günü, mezuniyet, evlilik yıldönümü gibi özel günler insanlar için en unutulmaz anların yaşandığı kutlamalardır. Özel günlerin pastası da kişilere özel olmalıdır.

Butik pasta modellerimiz çok çeşitlidir. Her özel gün için farklı konseptler hazırlamaktayız. Yapılacak kutlamalar için en uygun butik pasta modellerimizi inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Günümüzde pasta siparişlerinin online verilmesi insanlara kolaylıklar sağlamaktadır. İstedikleri pastanın hem görselini görmek hem de en uygun fiyatlar ile sunulan pastanın birkaç dakikada sipariş edilmesi yapılacak kutlamalar için büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Pasta siparişini online vermek isteyenler seçtikleri pastanın üzerine tıkladıklarında açılan sayfada yer alan sipariş formunu doldurduklarında pasta siparişini tamamlamış olurlar. Sizden istenen pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, ürünün teslim tarih ve saati, ürünün içeriği ve pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz mesajı belirterek pasta sorununuzdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Butik pasta modelleri en uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Kişi sayısına göre hazırlanan pastalar için kişi sayısı arttıkça fiyatlar daha uygun olmaktadır. Uygun fiyatlı ve online sipariş için sitemizde yer alan pasta modellerimizi inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Butik pasta modelleri bebek pastaları, çizgi film karakter pasta, diş buğdayı pasta, doğum günü pastaları, erkek çocuk pastaları, kız çocuk pastaları, genç nesil pastaları, naked cake, sevgili pastaları, söz-nişan pastaları, yetişkin pastaları, yılbaşı pastaları, resimli pastalar ve hazır pastalar olarak farklı kategorilere ayrılmıştır. İstediğiniz kategoriyi seçerek kutlamanız için uygun olan pasta seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Her konsepte uygun hazırlanan pastalar kişiye özel olarak tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Kişi sayısına göre tek katlı ya da çit katlı pasta modellerimizi inceleyebilirsiniz. Pastanın içeriğine de siz karar verebilirsiniz. Sipariş formunda yer alan ürün içeriği bölümünden istediğiniz pasta içeriğini bize bildirmeniz durumunda sizin istekleriniz doğrultusunda pastanız hazırlanacaktır.

Pastalar ve pasta siparişi için bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden de bizimle görüşebilirsiniz.

Pastaların görüntüsü kadar tatlarının da mükemmel olması gerekmektedir. Misafirlere sunulan ürünlerin bozuk ve bayat olması hoş olmaz. Siparişlerinizi pastanın taze ve lezzetli olması açısından teslimat gününde hazırlamaktayız. Kaliteli malzeme ve hijyene dikkat edilerek hazırlanan siparişler teslimat gününde verilen adrese İstanbul’un her ilçesine ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz. Sorun yaşamama için siparişlerinizi en az 2 gün öncesinden vermelisiniz.

Müşteri memnuniyeti için pastalar özel kutularda, soğutmalı özel araçlar ile teslim edilmektedir. En taze hali ile adresinize kadar teslim edilen pastalarınızı misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Butik pasta modelleri yanında cakepops, macaron, ek ve cupcake siparişi vererek misafirlerinize farklı lezzetler tattırabilirsiniz. Birbirinden renkli ve farklı lezzetleri adet olarak sipariş verebilirsiniz. Davete katılacak kaç kişi var ise kişi sayısı kadar sipariş vermek için online olarak formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Özel gün kutlamalarının en önemli hazırlığı pastadır. Pasta siparişinin online verilmesi yapılacak diğer hazırlıklarına daha çok zaman kalmasını sağlayacaktır. Son yıllarda çok fazla tercih edilen online pasta siparişi insanların pastanelerde dolaşmalarının önüne geçmektedir. Sitede pastalar görüntüleri ile yer almaktadır. Yüzlerce pasta seçeneği arasından konseptinize en uygun pasta seçimini yapmak zor olsa da siparişin birkaç dakikada tamamlanması avantajlı olacaktır. Yapılan her kutlamanın pastası kişilere özel olarak hazırlanmaktadır. Birbirinden lezzetli ve görüntüleri ile büyük- küçük herkes tarafından beğenilen ürünlerimizden tatmak için pasta siparişinizi verebilirsiniz.

Çocuklarınızı doğum günlerinde mutlu etmek için havuç ve tavşan pasta, kuş temalı pasta, çizgi film karakter pasta gibi daha birçok pasta modelini sipariş ederek onları mutlu edebilirsiniz. Futbol merakı olan sevdiğiniz için aslan figürlü sarı kırmızı, kartal model pasta konsepti ile tuttukları takımın pastasını sipariş ederek sürpriz bir kutlama yapabilirsiniz.

Özel günlerde hatırlanmak insanları mutlu etmektedir. Bu kutlamaların olmazsa olmazı pasta seçimi ile sevdiğiniz kişinin mutluluğunu daha da katlayabilirsiniz. Bunu için yapmanız gereken belli. Sitemizi ziyaret ederek sunulan pasta seçeneklerini incelemek, seçim yaptıktan sonra sipariş formunu doldurarak online siparişiniz tamamlamak olmalıdır. Verilen siparişler gününde ve saatinde istediğiniz adrese sorunsuz teslim edilecektir.

Canlı
Destek