Erkek Çocuk Pastaları

Erkek çocuk pastaları ile kız çocuk pastaları farklı olmaktadır. Çünkü kız çocukları ile erkek çocuklarının ilgi alanları aynı değildir. Erkek çocukları daha çok arabalara, çizgi film kahramanlarına ya da futbola ilgi duyarlar. Erkek çocuklarının seveceği ve gördüklerinde mutlu olacakları pasta modelleri butik pasta kategorisinde sergilenmektedir. Görselleri ile dikkat çeken erkek çocuk pastaları kişilere özel olarak hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı konseptler için hazırlanan pasta modellerimiz görselleri ile çok fazla beğenilmektedir.

Çocuğunuzun doğum günü kutlaması için butik pasta modellerimizi incelediğinizde oğlunuzun seveceği ürünü bulabilirsiniz. Çocuklar için hazırlanan pastalar yalnız çocukların değil büyüklerin de beğendikleri renkli pastalardır. Çizgi film karakter araba, hayvanlar alemi pasta, ayıcık figürlü iki katlı pasta, sarı kırmızı taraftar pasta, kartal modeli konsept pasta, paw patrol model konsept pasta çocukların sevdikleri pasta modellerindendir. Daha birçok model sitede görselleri ile yer almaktadır. Tüm modelleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Özel tasarım pasta siparişini vermek için sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve özel olduklarını hissettirmek için sipariş formunda istenen bilgileri girerek sürpriz bir kutlama hazırlayabilirsiniz. Forma pastanın kaç kişilik hazırlanacağı, adres bilgileri, ürün içeriği, hangi tarihte teslim edilmesini istediğinizi ve vermek istediğiniz mesaj var ise bunu ürün yazısı alanından bize ileterek pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz yazıyı belirtmeniz durumunda pastanız istediğiniz tarihte elinize ulaşacaktır.

Pasta siparişleriniz taze ve lezzetli olması adına teslimat gününde hazırlanmaktadır. Hiç kimse bayat ve bozuk pastayı misafirlerine ikram etmek istemez. Hazırlanan siparişler belirtilen adrese istenilen tarihte ücretsiz kargo ile sorunsuz teslim edilir.

Butik pasta modelleri arasında yer alan erkek çocuk pastaları dışında doğum günü pastaları, çizgi film karakter pastaları, diş buğdayı pastaları, genç nesil pastaları, sevgili pastaları gibi farklı kategorilerde bulunmaktadır. Tüm pasta modellerimizi inceleyerek yapacağınız konsepte uygun pastayı uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Genellikle 10- 15- 20- 25- 30- 35- 40- 45- 50 kişilik olarak hazırlanan pastalarda kişi sayısı arttıkça daha hesaplı olmaktadır. Pastanın içeriği ya da motiflerinde değişiklik yapmak isterseniz bizlere Whatsapp kanalından ya da iletişim numaralarımızdan ulaşarak isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Erkek çocuklarınız için pasta arayışında iseniz en doğru adreste bulunuyorsunuz. İster baby shower ister doğum günü kutlaması olsun konseptinize uygun pasta modelini bulabilirsiniz. İki gün öncesinden verilen pasta siparişleriniz ustalarımız tarafından teslimat gününde hazırlanır ve aracımız ile kapınıza kadar teslim edilir.

Çocuğunuzun nelerden hoşlandığını biliyorsanız onun beğeneceği pasta siparişini verebilirsiniz. Doğum gününde sevdiği karakter ya da tuttuğu takımın pastasını görmek çocuğunuzu mutlu edecektir. İleri yaşlarda çekilen bir fotoğraf karesini gülümseyerek hatırlayacaktır.

İstanbul gibi metropol bir şehirde pasta siparişi zor olmaktadır. Pastane pastane gezerek istediğiniz pastanın siparişini vermek zor olacaktır. Günümüzde artık her alanda olduğu gibi pasta siparişleri de online olarak verilmektedir. Online sipariş kolaylığı ile hem istediğiniz pasta modelini bulmak kolay hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Böylece yapacağınız hazırlıklara daha çok vaktiniz kalacaktır. Görselleri ve fiyatı ile sitemizde yer alan pasta modellerinden istediğinizi sipariş verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sitede gördüğünüz görselin bire bir aynısını üreterek size teslim etmektedir.

Pasta siparişini verdiğinizde misafirlerine ikram edebilmek için farklı lezzet olan cupcake siparişini de verebilirsiniz. Adet olarak üretilen bu lezzetleri kişi sayısına göre sipariş edebilirsiniz.

Doğum günü, evlilik yıldönümü, mezuniyet, söz- nişan gibi özel günlerde önem verilen konu pasta seçimidir. Butik pasta modellerimizi inceleyerek konseptinize uygun pastayı bulabilirsiniz.

Canlı
Destek