Naked Cake Pastalar

Son yıllarda çok fazla tercih edilen naked cake pastalar üzeri kaplamasız pastalardır. Yani şeker hamuru, krema gibi malzemeler ile üzerleri kaplanmamaktadır. Bu nedenle tatları da çok hafif ve lezzetlidir. Hafif olması nedeni ile özellikle söz ve nişanlarda çok fazla tercih edilmektedir.

Butik pastalar kategorisinde yer alan naked pastalar katlı olarak imal edilmektedir. 10- 15- 20- 25- 30- 35- 40- 45- 50 kişilik olarak üretilmektedir. Görünümleri ile çok dikkat eden naked pasta siparişinizi online olarak verebilirsiniz.

Naked cake pasta siparişi vermek için sitede bulunan sipariş formunu doldurmalısınız. Görselini beğendiğiniz pastanın üzerine tıklayarak sipariş formuna ulaşabilirsiniz. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, ilçe, semt, teslim tarihi, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarını doldurduktan sonra sağ alt köşede bulunan sepete ekle sekmesine tıklayarak satın al seçeneğinden siparişinizi onaylamalısınız. Siparişinizi en az 2 gün öncesinde vermelisiniz. Verilen sipariş sonrasında ustalarımız alınan siparişin tasarımlarını yaparlar. Teslim edileceği gün pastalar hazırlanır. Teslimat günü hazırlanmasının nedeni pastanın taze ve lezzetli olması içindir.

İstanbul’un hem Anadolu Hem de Avrupa yakasına siparişler ücretsiz kargo ile istenilen adrese tam vaktinde teslim edilir. Sorun yaşanmadan pasta siparişinizin gelmesi sizi verilen davette yaşanabilecek olumsuzluklarında önüne geçecektir.

Butik pasta ana başlığı altında yer alan naked cake pastalar dışında sitemizde farklı konseptlere uygun pasta modellerimiz yer almaktadır. Doğum günü pastaları, çizgi film karakter pastaları, kız çocuk pastaları, erkek çocuk pastaları, bebek pastaları, diş buğdayı pastaları, sevgili pastaları, taraftar pastaları, söz- nişan pastaları, yılbaşı pastaları başlıkları altında inceleyerek beğendiğiniz pastayı sipariş edebilirsiniz.

Küçük lezzetler kategorisinde ise cupcake, cake pops, macaron ve ekler yer almaktadır. Bu lezzetleri sipariş ederek davetlerde misafirlerinize vereceğiniz ikramlıkları da halletmiş olursunuz. Adet olarak alacağınız bu küçük lezzetleri davete katılacak kişi sayısı kadar verebilirsiniz.

Görselini görerek beğendiğiniz pastanın içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. Ürün içeriğinde yapacağınız değişiklik için bizi telefon numaramızdan arayabilir ya da whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. Pastanın üzerine yazı yazılmasını istiyorsanız açık ve anlaşır olarak ürün yazısı alanından bize ulaştırabilirsiniz.

Naked cake pastalar hafif ve katlı pastalar olduğu için çok tercih edilmektedir. Üzerleri meyve ile süslendiği gibi farklı konseptlere uygun süslemeler de yapılabilmektedir. Sevdiklerinize sürpriz yapmak ve özel günlerinin unutulmaz olması için naked pasta siparişi vererek onları mutlu edebilirsiniz.

İnsanlar özel günlerde beklentilere girerek hatırlanmak isterler. Sevdiğiniz kişiye sürpriz yaparak pasta siparişi verebilirsiniz. Pasta ile kendini daha da özel hissetmek insanlar için büyük mutluluk olacaktır. Evinizde ya da iş yerinizde internetin çektiği her yerden online pasta sipariş kolaylığını kullanabilirsiniz. Çok vakit kaybetmeden sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de pasta seçimine fazla vakit harcamadan tamamlayabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde göreceksiniz ki her konsepte uygun pasta modeli bulunmaktadır. Kişilere özel olarak tasarlanan pastaların lezzetleri de muhteşemdir. Taze olması misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebileceğiniz anlamına gelir.

İstanbul ili içerisinde tüm ilçelere ücretsiz kargo ile teslimat yapmaktayız. İstediğiniz pasta, ikramlıklar ya da şerbetli tatlılar için sipariş formunu doldurmanız ve siparişinizi onaylamanız durumunda tam vaktinde siparişlerinizi size ulaştırmaktayız. Butik pasta modellerini en az 2 gün öncesinde vermeniz durumunda sorun yaşanmadan teslimatlar istenilen tarihte yapılır.

Evlilik yıldönümü, söz, nişan, doğum günü gibi belki de hayatınız boyunca bir kez kutlanacak özel günlerin pastası da özel olmalıdır. Pastanın olmadığı bir davet olmayacağına göre sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Canlı
Destek